Aicina uz tekstila batikošanas darbnīcu

Aprites ekonomikas vasaras skolas ietvaros 2021. gada 17. septembrī no plkst. 18:00 līdz 19:00 Ruckas muižas pagalmā, Piebalgas ielā 19, Cēsīs notiks bezmaksas tekstila batikošanas darbnīca

Darbnīcā iepazīsies ar vienkāršiem risinājumiem, kā pagarināt sava galdauta, krekliņa vai aizkaru dzīvi. Dodiet otro iespēju savam tekstilam, batikojot to ar melnas tintes palīdzību! Aicinām ņemt līdzi savus kokvilnas, lina, zīda, vilnas vai viskozes tekstila izstrādājumus, kurus, mērcot tintē, radīsiet paši savu otrreiz izmantojamo mākslu.

Darbnīcu vadīs Ilze Tigule un Alise Ķīnasta – aplusb.design radītājas, pleķotājas un batikošanas meistares, kas kopā rada unikālus mākslas darbus, kas valkājami ikdienā un lietojami sadzīvē.

Aicinām pieteikties darbnīcām, aizpildot anketu. Vietu skaits ierobežots.

Pieteikšanās: https://forms.gle/zJu5TGNCPxWMrVxv8

Darbnīcas ilgums 1h.

Dalība darbnīcā tiks apstiprināta tiem, kam ir derīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Saistītās ziņas

Aprites ekonomikas lekcijas un darbnīcas

Projekta “Ruckas mākslas fonda darbības stiprināšana un sabiedrības iesaistes veidošana aprites ekonomikas jomā” mērķis ir stiprināt Ruckas mākslas fonda kapacitāti darbā ar sabiedrības izpratnes veidošanu par bezatkritumu dzīvesveida un aprites ekonomikas tēmām un paaugstināt Cēsu novada un citu Latvijas novadu iedzīvotāju zināšanu un prasmju līmeni šajās tēmās. Lai sasniegtu šo

Read more

Aicinām skolēnus uz plastmasas pārstrādes darbnīcu

2021. gada 4. septembrī no plkst. 12:00 līdz 14:00 Ruckas mākslas fonds organizē bezmaksas plastmasas pārstrādes darbnīcu skolēniem. Darbnīcas dalībnieki uzzinās, kā rodas plastmasa, mācīsies atpazīt dažādus plastmasas veidus un to labās un sliktās īpašības, sapratīs, kā samazināt plastmasas patēriņu, un ko darīt ar plastmasas atkritumiem, ja tādi tomēr rodas.

Read more