Satori.lv izsludina pieteikšanos radošajai nometnei Ruckā

21154

 

Interneta žurnāls “Satori.lv” jau ceturto gadu aicina savus autorus uz radošo vasaras nometni, kas šoreiz norisināsies laikā no 11. līdz 14. augustam Ruckas Mākslas un rezidenču centrā Cēsīs. Projekta ietvaros tiek organizēts arī konkurss Vidzemes reģiona jaunajiem autoriem, kas līdz šim nav publicējušies interneta žurnālā “Satori.lv”.

Nometnē notiks prozas un dzejas meistardarbnīcas pie “Satori.lv” ilggadējām autorēm – rakstnieces un Latvijas Rakstnieku savienības kultūrizglītības programmas “Literārā akadēmija” pasniedzējas Ievas Melgalves un dzejnieces, literatūrzinātnieces Annas Auziņas. Paralēli meistarklasēm īpaši “Satori.lv” nometnei sagatavotas lekcijas pasniegs arī literatūrzinātnieki Jānis Ozoliņš un Anda Baklāne. Līdzīgi kā iepriekšējos gados, nometnes pēdējā dienā notiks dalībnieku literāro darbu lasījumi, kurus apmeklēt būs aicināts ikviens interesents. Projekta noslēgumā daļa no nometnē radītajiem darbiem tiks iekļauti jaunajā grāmatžurnālā “Satori”, kura pirmais numurs iznāks novembrī. Nometne šogad tiek organizēta ar Cēsu novada pašvaldības atbalstu.

Dalībnieku skaits nometnē ir ierobežots, tomēr redakcija aicina pieteikties ikvienu “Satori.lv” autoru, kas vēlētos šajā notikumā piedalīties. Pieteikums nometnei jāsūta elektroniski uz e-pasta adresi satori@satori.lv līdz š.g. 15. jūnijam, norādot vēlamo meistarklasi, kā arī īsi aprakstot mērķi, ko dalībnieks vēlētos šajā nometnē paveikt.

Projekta ietvaros tiek organizēts arī konkurss Vidzemes reģiona jaunajiem autoriem, kas līdz šim nav publicējušies interneta žurnālā “Satori.lv”. Lai piedalītos konkursā, līdz š.g. 15. jūnijam uz redakcijas e-pastu satori@satori.lv jāatsūta savs radošais darbs (dzejas kopa vai prozas darbs), kas noformēts “Word” dokumentā. Iesniedzamais darbs drīkst būt jau iepriekš publicēts materiāls. Potenciālajiem dalībniekiem jābūt iespējai nodrošināt sevi ar naktsmītni nometnes laikā.

Ar konkursa uzvarētājiem redakcija sazināsies personīgi. Visiem nometnes dalībniekiem būs jāiemaksā neliela naudas summa (tās apmērs vēl tiks precizēts) kopīgām brokastīm un vakariņām.

2013. gada augustā interneta žurnāls “Satori.lv” aizsāka jaunu tradīciju – “Satori.lv” autoru radošo vasaras nometni – ar mērķi katru vasaru organizēt interneta žurnālā rakstošo autoru satikšanos Latvijas reģionos. “Satori.lv” vasaras nometnes ir notikušas latviešu mākslinieka Vilhelma Purvīša dzimtajās mājās “Vecjauži”, Liepājas viesu namā “Fontaine Hotel”, kā arī Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā Ventspilī, katru gadu pulcējot kopā ap 30 autoru.

Avots: Satori.lv

Saistītās ziņas