ISSP radošā darbnīca

10. un 11. septembrī Ruckas mākslas rezidenču centrā notiks radošā darbnīca ISSP Skolas pirmā kursa studentiem, ar kuru tiek atklāts jaunais mācību gads. Darbnīcā divdesmit jaunuzņemtajiem fotogrāfiem ir gan iespēja iepazīties vienam ar otru, gan arī risināt radošus uzdevumus pasniedzēju vadībā. Studenti prezentēs savus portfolio, iepazīstinot ar sevi un saviem iepriekšējiem radošajiem darbiem, kā arī veidos radošo foto-uzdevumu Cēsīs.

10.septembra vakarā plkst 20:30 Ruckas rezidenču centrā notiks Skolas pasniedzēju – atzīto Latvijas fotogrāfu Andreja Granta, Ivetas Vaivodes un Arņa Balčus darbu prezentācijas, kuras ir aicināts apmeklēt Cēsu iedzīvotāji, kas interesējās par fotogrāfiju un vizuālo mākslu!

ISSP Skola ir 2011. gadā dibināta izglītības programma, kas piedāvā kvalitatīvu, praksē balstītu izglītību Latvijas jaunajiem fotogrāfiem un fotogrāfijas interesentiem. Programmas mērķis ir palīdzēt dalībniekiem attīstīt savu individuālo pieeju fotogrāfijā, iegūstot zināšanas no Latvijas kompetentākajiem mācībspēkiem. Skolas programma piedāvā padziļinātu ieskatu laikmetīgās fotogrāfijas norisēs, ka arī vēsturē un teorijā, sniedzot studentiem priekšstatu par mūsdienu fotogrāfijas daudzveidīgajām iespējām un izaicinājumiem. Programma ir balstīta praksē – vairāku mācību kursu ietvaros studenti veido mājasdarbus jeb “mini-projektus”. Skolas pasniedzēji ir starptautisku atzinību guvuši fotogrāfi un eksperti no Latvijas un ārzemēm. 2016. gadā ISSP Skolā uzņem jau piekto kursu. Papildus informācija par ISSP Skolu: www.isspskola.lv

Saistītās ziņas