Laura Prikule darbojas multimediju instalāciju, tekstu un konstruētu situāciju laukā. Absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmiju un Sanfrancisko Mākslas institūtu. Piedalījusies mākslas festivālos „Survival Kit”, „Supermarket Art Fair” (Stokholmā) , Poētiskā robotisma projektos, izstādēs Baltijā un Skandināvijā.
Andris Indāns ir skaņas mākslinieks un komponists, pazīstams ar eksperimentālās elektroniskās mūzikas projektu Gas of Latvia . Kopš GOL tapuši vairāk nekā desmit mūzikas albumi, kā arī izpētīti vairāki mūzikas virzieni un sniegti neskaitāmi koncerti Latvijā un Eiropā. Viena no viņa raksturīgākajām īpašībām ir nemitīgi savas valodas meklējumi, nezaudējot savu īpašo intonāciju. Dažādos posmos projekts ir pārstāvējis ambient dub, drone, noise, industrial, elektro-akustisko improvizāciju, IDM un tehno. Andris Indāns raksta mūziku arī kino un teātrim, periodiski piesaka sevi skaņu mākslas kontekstā, piemēram, piedaloties Arhitektūras biennālē Venēcijā 2014. gadā.
Rezidences laikā mākslinieki turpināja darbu pie projekta „Pasauļu vērotājs”. Rezultātā tapa audiovizuāla instalācija „Pasauļu vērotājs”, kura plašākai publikai bija aplūkojama „Zinātnieku nakts 2016” ietvaros Cēsu Brūža kompleksā. Audiovizuālās instalācijas „Pasauļu vērotājs” centrā ir Kamieļu Sultana tēls. Dažādu pasauļu vērojumi, kas veikti izmantojot termotehnoloģijas, atspoguļo viņa padrūmo, bet reizē izzinošo pieredzi par dzīvi uz Zemes laikmetā, ko mēdz dēvēt par „Antropocēno”. Tas ir laiks, kad cilvēka ietekme uz dabu ir mainījusi to neatgriezeniski, arvien lielāku daļu no planētas pārvēršot tuksnesīgā, sausā augsnē. Tādā, kādā spēj uzturēties vairs tikai kamieļi, kam ir spējas pārvarēt pat kodolizmēģinājumu negatīvās sekas un izdzīvot visam dzīvajam draudīgos apstākļos.