TALKA RUCKĀ

rucka_uguns00000

Tā kā ļoti daudzi cilvēki ir pauduši gatavību palīdzēt sakārtot Rucku un likvidēt uguns postījuma sekas, mēs 26. un 27. novembrī plkst. 10.00 rīkojam talku. Lūdzam savu dalību talkā pieteikt iepriekš (līdz piektdienas 25.novembra pusdienlaikam) rakstot uz e-pastu rucka@rucka.lv, norādot savu vārdu, kontakttālruni un cilvēku skaitu. Lūdzu arī norādiet, ja jums ir iespēja paņemt līdzi darbarīkus (lāpstu, grābekli, motorzāģi, lauzni, akumulatora skrūvgriezi u.c.) un/vai ir iemaņas celtniecībā, darbos uz jumta, lūdzam arī to norādīt e-pastā.

Autobraucējiem lūgums savus auto novietot Ruckas parka malā Vaives/Kaļķu ielas malā un tad doties uz Ruckas pagalmu, kur atradīsies telts – talkas koordinēšanas centrs (lūdzu skatīt pievienoto karti).

Lūdzu ņemiet vērā laika apstākļu prognozi un saģērbieties atbilstoši. Ruckā pagaidām ir ļoti maz siltu telpu, tāpēc arī tiem, kas strādās iekštelpās jārēķinās ar to, ka istabu temperatūra būtiski neatšķiras no temperatūras ārā. Ņemiet līdzi lukturīšus, jo daudzās telpās nav apgaismojuma. Telpās ir daudz būvgružu, tādēļ vēlams ierasties darba apavos ar cietu zoli.

Talkas vieta maziem bērniem un mājdzīvniekiem nav droša, tāpēc lūgums viņus līdzi neņemt.

Pagalmā būs telts, kur iedzert siltu tēju un apēst pusdienu zupu.

Piesakies un aicini arī draugus facebook https://www.facebook.com/events/205067039941216/

Uz tikšanos!
Ruckas komanda

 

rucka-karte-p

Saistītās ziņas